Realizacje

Przedstawiamy nasze dotychczasowe projekty

Targi Budma

W ramach realizacji projektów Polskiej Agencji Promocji Przedsiębiorców Agencja Ernesto Castro realizuje zlecenia w trakcie targów w Polsce. W ostatnim czasie zrealizowała szereg działań promocyjnych w trakcie trwania targów BUDMA. Realizując działania promocyjne Agencja zapewnia pełną obsługę organizacyjną.

Do każdego działania stara się podejść indywidualnie dostosowując stoisko do potrzeb wystawców i charakteru targów. Wykazuje inicjatywę tak aby Wystawca miał możliwość zaprezentować pełen wachlarz swoich możliwości.

Targi Curve NY

Agencja Ernesto Castro po raz kolejny zorganizowała stoisko dla polskiego producenta bielizny ekskluzywnej na targach w Stanach Zjednoczonych. Wydarzenie Curve NY skupiło się wyłącznie na produktach związanych z branżą bielizny damskiej. Firma Axami zaskoczyło konkurencyjne firmy wysokim poziomem ekspozycji i silną promocją podczas wydarzenia.

Europejska jakość produktów oraz doskonała promocja produktów podczas targów sprawiły, że stoisko zostało odwiedzone przez licznych klientów.

Targi Sial Paris

Agencja Ernesto Castro przygotowała stoisko targowe dla polskich firm mleczarskich podczas Targów SIAL PARIS. Zleceniodawcą tego działania była Polska Izba Mleka (PIM).

Atrakcyjny wygląd stoiska przyciągał zwiedzających. Na stoisku odbywał się także pokaz kulinarny wykorzystujący produkty Wystawców, który cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem i był doskonałą okazją do prezentacji polskich produktów mlecznych. Zapraszamy do zapoznania się z relacjami, jakie ukazały się w mediach

Portalspozyeczy.pl

Hurtidetal.pl

Targi Alimentaria Mexico

Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem ze względu na ciekawy design – połączenie nowoczesnej prostej formy z drewnianymi elementami. Z delikatnymi akcentami folklorystycznymi.

Targi Africa Big 7

Agencja Ernesto Castro zorganizowała szereg działań promocyjnych w trakcie jednych z największych targów w Afryce – Africa’ Big 7 w Johannesburgu. To  już kolejne działanie Agencji na rynku afrykańskim w tym roku. Działania targowe poprzedziły badania fokusowe mające na celu rozeznanie rynku. W trakcie targów firma zorganizowała atrakcyjne stoisko, degustację produktów oraz konferencję prasową. Na takie kompleksowe działania decyduje się coraz więcej firm korzystających z programu Internacjonalizacja. Agencja M Promotion udziela pełnego wsparcia na każdym etapie programu.

Firmy zainteresowane promocją swoich produktów na rynkach afrykańskich zapraszamy do kontaktu: office@ernestocastro.pl

Targi Seniormassan Stockholm

Zapytaj o ofertę