Nawigacja Widoków

Wydarzenie Views Navigation

Dzisiaj

Wydarzenia – ostatnio zakończone

Targi Sial China

Kilkanaście polskich firm z branży spożywczej mialo szanse prezentowac sie na pierwszej  po pandemii edycji targow Sial China w Szanghaju. Tysiace zwiedzajacych zapoznało sie z ofertą Maspexu, Mlekowity i Bromexu oraz na skosztowanie polskich dań na zorganizowanych na stoisku pokazach kulinarnych. Organizatorem stoiska bylo Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.    

Świętokrzyskie na Hannover Messe

W dniach 17-21 kwietnia zorganizowaliśmy na zlecenie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego stoisko wystawiennicze na targach w Hanowerze. Uczestniczyło w nich  12 świętokrzyskich przedsiębiorców z sektora metalowo – odlewniczego. Misja odbywała się w ramach projektu promocji gospodarczej regionu.  

Targi Rehacare 2022

Od 14 do 17 września 2022 roku miało miejsce jedno z najważniejszych wydarzeń wystawienniczych skierowanych do podmiotów, które działają w obszarze rehabilitacji, profilaktyki, integracji oraz opieki. Targi Rehacare w Dusseldorfie przyciągnęły wielu krajowych oraz międzynarodowych przedstawicieli rynku. Każdego roku uczestniczy w nich ponad 700 wystawców, który prezentują nowoczesne urządzenia, produkty oraz systemy do opieki rehabilitacyjnej.… Czytaj dalej »Targi Rehacare 2022