Rezerwacja i sprzedaż powierzchni

Zapewnimy Twojemu stanowisku najlepszą lokalizację

ZAPEWNIAMY NAJLEPSZĄ LOKALIZACJĘ

Rezerwacja i sprzedaż powierzchni

Wydarzenia międzynarodowe – takie jak targi, wystawy i eventy – niezmiennie są jednym z najważniejszych sposobów budowania relacji biznesowych w każdej branży. Umożliwiają nie tylko prezentację oferty firmy, ale także umocnienie świadomości marki, a przede wszystkim – nawiązanie bezpośrednich, często owocujących wieloletnią współpracą kontaktów handlowych. Jak wykorzystać szansę efektywnej promocji na targach zagranicznych? Wszystko zaczyna się od rezerwacji stoiska targowego, w czym chętnie pomogą specjaliści z naszego zespołu.

Ernesto Castro jako zaufany partner kompleksowo wspiera małych i średnich przedsiębiorców w przygotowaniach, poczynając od rezerwacji i sprzedaży powierzchni na wydarzeniach międzynarodowych. Dzięki doświadczeniu w branży eventów obecnie współpracujemy z czołowymi organizatorami imprez wystawienniczych z całego świata.

Nasza firma posiada wyłączne przedstawicielstwo targów zagranicznych w Polsce, m.in. International Fashion Week Dubai w Zjednoczonych Emiratach Arabskich czy AgroExpo Izmir w Turcji. Skontaktuj się z nami, a zapewnimy najlepsze warunki wynajmu powierzchni wystawienniczej i zadbamy o wszelkie kwestie organizacyjne!

Zapytaj o ofertę rezerwacji powierzchni